Świat Koni

Świat koni to miejsce w którym nasze konie przeżywają niesamowite przygody...


#1 2012-05-22 13:58:56

Arasapa

Administrator

Punktów :   

Zaadoptuj Konia

Tutaj przysyłajcie mi zdjęcie (może być z neta) swoich koni, które chcecie zaadoptować Napiszcie mi:

Imię:
Właściciel:
Wiek:
W czym się jest dobry:
Płeć:
Charakter:

A teraz moja Abby
[img]file:///D:/Documents%20and%20Settings/marek/Pulpit/SARA/%C5%9Awiat%20koni%20forum/Abby%20dobra.png[/img]

Żeby wstawić obrazek przed adresem obrazka wstawiamy [img]a na jego końcu[/img].
A to informacje o Abby:

Imię: Abby
Właściciel: Arasapa
Wiek: 10 lat
W czym jest dobry: Skoki przez przeszkody, cross
Płeć: Klacz
Charakter: Jest to trudna klacz, nie pozwala się dosiadać byle komu...


"Kto dosiadł konia, ten dosiadł wiatr" :3

Offline

 

#2 2012-05-22 15:13:42

Mio

Moderator

Punktów :   

Re: Zaadoptuj Konia

Imię: Soldier
Właściciel: Mio
Wiek: 6, 5 roku
W czym się jest dobry: Ujeżdżenie,
Płeć: Wałach
Charakter: Widzę, że nie oczekujesz wiele, mhm... Tak więc, wałach jest całkiem spokojny, aczkolwiek... niekiedy płochliwy, póki co. Boi się wyskakujących przedmiotów, hałasów... po czasie jednak się do nich przyzwyczaja, ale bez odpowiedniego podejścia - zacznie bać się znowu. Więc, Soldier ma predyspozycje w ujeżdżeniu... jest całkiem twardy w  pysku (niegdyś ciągnął bryczkę, nauczył się napierać na nacisk - czego nauki jeszcze zostały w głowie w jakimś stopniu), zazwyczaj łatwo podstawia zad, reaguje na łydki. Jednakże, niekiedy odmawia skoków. Soldier nie jest zbyt pewny siebie. Jest mimo wszystko zabawowy i przyjazdy. Lubi podgryzać, o.
O, tyle powinno ci wystarczyć.

http://3.bp.blogspot.com/_VIIMklpcdK4/TRd_EJP1KII/AAAAAAAAAKc/Pzj4Dus0BAA/s1600/3577-GalE_WEG10kh7017.JPG

Offline

 

#3 2012-05-22 15:19:22

Arasapa

Administrator

Punktów :   

Re: Zaadoptuj Konia

Ok dzięki że się zarejestrowałaś


"Kto dosiadł konia, ten dosiadł wiatr" :3

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.everquest.pun.pl www.studentwsti.pun.pl www.sojuszdiablo.pun.pl www.amuzpoznan2010.pun.pl www.mpo-liga.pun.pl